Služby speciální ochranné (DDD) deratizace, dezinsekce, dezinfekce provádíme zejména ve Středočeském kraji (Kralupy nad Vltavou, Kladno, Mělník) a Praze. Dojíždíme však také do Ústeckého kraje (Louny, Roudnice nad Labem, Litoměřice, Štětí).

Domácnosti

Provádíme likvidace veškerých škůdců u Vás doma. Po konzultaci s Vámi dohodneme návštěvu a prohlídku domu, bytu, nebytových prostor a domluvíme postup nutný k provedení úspěšného zásahu. Používáme nejnovější technologické postupy a snažíme se, aby zásah byl nejen účinný proti škůdcům, ale také šetrný k obyvatelům domu či bytu a jejich mazlíčkům.

 

Firmy

Pro firmy v oblasti pohostinství, hotely, výrobní provozy, logistická či zábavní centra, zemědělské provozy a další zákazníky zajišťujeme profesionální služby v oblasti speciální ochranné dezinsekce, dezinfekce, deratizace (DDD)

 

Veřejné instituce

Pro instituce v oblasti školství a výchovy (tj. školy, mateřské školy, domovy mládeže), pro Policii, Vězeňskou službu, ale také pro obce, města, domy pro seniory a další instituce zajišťujeme profesionální služby v oblasti speciální ochranné dezinsekce, dezinfekce a deratizace (DDD)

 

SVJ a bytová družstva

Provádíme komplexní služby v oblasti speciální ochranné dezinsekce, deratizace a dezinfekce i v bytových domech. V případě výskytu např. štěnic v bytech je nejprve informován výbor SVJ a provedena informace nájemníků o výskytu škodlivého hmyzu v domě pomocí vývěsek. Další postup je dohodnut s výborem SVJ a tento postup je poté sdělen obyvatelům domu. Celý postup prací musí být prováděn v součinnosti s konkrétními byty, aby zásah mohl být úspěšný. Zásahy prováděné tzv. “inkognito” (některé firmy tento způsob nabízejí) mohou způsobit obyvatelům domu velké problémy. Jedná se především o výskyty štěnic nebo rusů. Po ukončení prací obdrží výbor SVJ protokol o provedení speciální ochranné DDD. Dále provádíme deratizace sklepních prostor.